Yeni Başlayanlar İçin Özel Kick boks - Boks Dersleri

Etiler'de Yeni Başlayanlar İçin Eğlenceli Özel Kick Boks & Boks Kursu

Yanınıza almanız gereken tek şey:

✅  Biraz zindelik,
✅ Egzersiz yapma isteği
✅ Rahat spor kıyafetleri,
 Akabinde bize gerçekleştireceğiniz ziyaret sonrasi, spor planinizi beraber çizerek hiçbir bağlayıcılığı olmayan deneme dersinizi alarak kursun sizin icin uygun olup olmadigina siz karar verebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORSANIZ! 👇🏻

Yeni Başlayanlar İçin Kick boks ve Boks

🥊✨ Bire Bir Kickboks ve Boks Eğitimi: Etiler’de Bireysel Gelişim İçin Özel Antrenman! Profesyonel Hocamiz, Harun Gün ile birlikte adım adım kick boks tekniklerini öğrenin ve kişisel hedeflerinizi nasıl aşabileceğinizi keşfedin. Etiler’in enerjisiyle dolu özel antrenmanımız, başlangıç seviyesindeki Bireylere rehberlik ederken, Destekleyici ve eğlenceli bir ortamda, beceri geliştirme, fitness ve spor sevgisi oluşturmaya odaklanıyoruz.🚀 

Müşteri Yorumları
quotes avatar woman 2 1
⭐⭐⭐⭐⭐
Kilo Vermekten Profesyonel Dövüşmek Için Hazırlanmaya Kadar Her Türlü Hedefiniz Için Gelebileceğiniz Bir Salon. Gün Ve Saat Ayarlamaları Size Özel Şekilde Programlanıyor.
Zeynep Cakir
quotes avatar woman 1
⭐⭐⭐⭐⭐
9 aydan fazla birebir ders aldığım salon, çok beğeniyorum. Etilerde Boks ve KickBoks alanında profesyonel eğitim alabileceğiniz en iyi salonlardan biri. Uygun fiyatlı ve kaliteli herkese tavsiye ederim.🥊🥊🙂🙂
Rojda B.
ava man 5 1
⭐⭐⭐⭐⭐
2 Yildir Oglumla Gidiyoruz. Hem Harun Hoca Hem Huseyin Hoca Gercekten Mukemmeller. Haftada 1 Ile Baslayan 11 Yasindaki Oglum Haftada 3’E Cikardi Kendi Istegi Ile.
Numan Ş

Özgüven, Disiplin Artırma ve Stres Azaltma Odaklı programı

Kontenjan sınırlıdır, acele edin!
Sadece 5 kişilik yer mevcuttur

Daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın

Kick Boksun Faydaları

Başlangıç kursumuzda temel teknikleri ve teknik seçeneklerini öğrenecek ve kick boksun sizin için uygun olup olmadığını göreceksiniz. Siz de kesinlikle bu dövüş sanatının çok yönlülüğüne hayran kalacaksınız. Güç, dayanıklılık ve esnekliği aynı anda gelistirmeye yardimci olur ve sadece birkaç saat sonra kendinizi çok daha zinde ve güçlü hissedersiniz. Kol ve bacak tekniklerinin kombinasyonu tüm vücudun kaslarını çalıştırır. Bu, yeni başlayanlar için kick boksun spor salonunu ziyaret etmek kadar etkili olduğu anlamına gelir – bununla beraber: kişiselleştirilmiş eğitim haricinde, kendinizi savunma tekniği öğreneceksiniz.

Etiler’’deki kick boks stüdyomuzda, tek kisilik ders almak istemiyorsanız, beraber gelmek istediğiniz arkadaşınızı veya aile bireyinizi yaniniza alarak ikili / üçlü grup halinde ders olarak da antrenman yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, katılımcılarımızın çoğu için odak noktası, egzersiz yaparken eğlenmek ve fit kalmaktir. Kuşkusuz bizimle yapacaginiz bir saatlik spor, birçok yeni gelen için günlük işlerin dogurmus oldugu stresi alatmaniza kuşkusuz yardimci olur ve yeni enerji ve iç denge sağlar.

Sizi bağlayıcı olmayan bir deneme dersine almak icin bizi ziyaret etmenizi dört gözle bekliyoruz. Deneme derlerimiz kick boks ile ilgilenen herkese açıktır. Fazla birkaç kilonuzun veya yaşınızın, bu çok yönlü dövüş sanatını tanımanıza engel olmamalı. Sadece coşku ve motivasyon önemlidir!

Kickboks – Boks Academy Etiler | Harun Gün ekibi olarak, Çocuklarında kick boks ve boks yaparak sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. İsterseniz çocuğunuzla gelebilirsiniz. Kendinizi ailece daha sağlıklı ve mutlu hissetmeniz icin Sizi Ücretsiz Deneme Dersimize Davet Ediyoruz.

  1. Kick Boks Kursu

  2. Bayanlara özel kick boks dersi

  3. Çocuklar İçin Kick Boks

     

Kontenjan sınırlıdır, Acele edin!
Sadece 5 kişilik yer mevcuttur

Daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın