Bayanlar İçin Kickboks & Boks

Etiler'de Kadınlar için Yoğun ve Eğlenceli 12 Seans Kickboks Kursu

Kickboks, fit ve güçlü olmanın en hızlı yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Kadınlar için erişilebilir, güvenli ve eğlenceli hale getirmek amacıyla düzenlediğimiz profesyonel 12 seanslık kickboks dersleriyle kickboksu keşfedin.

Herhangi bir deneyime ihtiyacınız olmadan başlayabilir ve her ders boyunca yüzünüzde bir gülümseme olacağına dair söz veriyoruz.

Kickboks kursu, fit ve güçlü olmanın yanında, aynı zamanda günün stresinden kurtulmanın anahtarıdır.

Kickboks Ögrenerek Forma Gir ve Mutlu Ol!

Kickboks öğren ve fit bir yaşama merhaba de! Kadın kick boks kursunda adım adım tüm teknikleri öğrenerek, yağları yak, kaslarını güçlendir ve sadece birkaç hafta içinde kendini harika hisset. Kickboks, hem fiziksel hem de zihinsel olarak mükemmel bir antrenmandır. Bu kurs, özgüvenini artırmanın yanı sıra motivasyonunuzu da yükseltecektir.

Kadın Kick Boks Kursu ile Fit, Güçlü ve Mutlu Bir Sen Olmak icin Şimdi Bizimle Ücretsiz Deneme Dersi Olustur.

Fit, güçlü ve sadece mutlu hissedeceksin!

Esnek ve Eğlenceli

Kurslarımız haftanın 6 günü düzenlenmekte olup, her gün sabah saat 10:00 ile akşam 22:00 arasında gerçekleşmektedir!

Kursları Kaçırma Derdine Son!

İhtiyacınıza göre plan oluşturuyoruz. Kurslar 12 seanslık bir programı kapsar ve bir ay boyunca devam eder. Kulağa geldiği kadar kolay! 

DAHA FAZLA BİLGİ İSTİYORSANIZ!

Kadın kick boks Kursu

Kickboks – Boks Academy Etiler | Harun Gün ekibi olarak, kadınların kickboks ve boks yaparak sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Kendinizi daha sağlıklı ve mutlu hissetmeniz icin Sizi Ücretsiz Deneme Dersimize Davet Ediyoruz.

Kickboks – Boks Academy Etiler | Harun Gün ekibi olarak, Çocuklarında kick boks ve boks yaparak sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. İsterseniz çocuğunuzla gelebilirsiniz. Kendinizi ailece daha sağlıklı ve mutlu hissetmeniz icin Sizi Ücretsiz Deneme Dersimize Davet Ediyoruz.

  1. Kick Boks Kursu

  2. Çocuklar İçin Kick Boks

  3. Yeni Başlayanlar İçin Özel Kick Boks

Müşteri Yorumları
quotes avatar woman 2 1
⭐⭐⭐⭐⭐
Kilo Vermekten Profesyonel Dövüşmek Için Hazırlanmaya Kadar Her Türlü Hedefiniz Için Gelebileceğiniz Bir Salon. Gün Ve Saat Ayarlamaları Size Özel Şekilde Programlanıyor.
Zeynep Cakir
quotes avatar woman 1
⭐⭐⭐⭐⭐
9 aydan fazla birebir ders aldığım salon, çok beğeniyorum. Etilerde Boks ve KickBoks alanında profesyonel eğitim alabileceğiniz en iyi salonlardan biri. Uygun fiyatlı ve kaliteli herkese tavsiye ederim.🥊🥊🙂🙂
Rojda B.
ava man 5 1
⭐⭐⭐⭐⭐
2 Yildir Oglumla Gidiyoruz. Hem Harun Hoca Hem Huseyin Hoca Gercekten Mukemmeller. Haftada 1 Ile Baslayan 11 Yasindaki Oglum Haftada 3’E Cikardi Kendi Istegi Ile.
Numan Ş

Günlük 1000 kaloriye kadar yakma

Kontenjan sınırlıdır, acele edin!
Sadece 5 kişilik yer mevcuttur

Daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın